У Ворохті люди скаржаться на вовчу зграю

У Ворохті зграя вовків почала приходити до приватних господарств.

Доброго дня громадо Ворохти! У нашому селищі завелися зграя вовків, які ходять по вулицях і загризають курей, псів …цієї ночі і мого не стало песика.Чому всі знають про це, але ніяких дій не проводять! Чекаємо жертви серед людей???? – дописує Ірина Годорак-Онуфрак.

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства одразу відреагували на інформацію.

Адміністрація Івано-Франківського ОУЛМГ з’ясовує ситуацію, що виникла з хижаками у вашій місцевості. До роботи залучені лісівники, мисливознавці Ворохтянського лісгоспу, які вживають заходів, щоб убезпечити життя населення.
Хочемо заспокоїти громаду і нагадати, що насправді людина не є об’єктом полювання навіть для голодного звіра. Вовк намагається оминати людину не через те, що боїться, а тому, що людина не цікава йому як потенційна жертва. Але винятком може стати дитина вагою до 40 кг. Людина своїм зростом «збиває» оцінку звіром об’єкта полювання. Тому якщо доросла людина присяде, то саме така поведінка може спровокувати вовка напасти, – повідомляють на сторінці управління.

Один із методів, який змусить хижака відійти від вас при випадковій зустрічі – розстібнути куртку, максимально розгорнути поли над головою, щоб здаватися більш масивним і вищим.
Загалом випадки нападу вовка на людину є рідкісними. Можливі напади зграєю взимку, коли вовкам бракує їжі й вони наближаються до людських осель, щоб украсти свійську тварину. Спроби людей захистити худобу теж стають причиною конфліктів. Проте більшість нападів здійснюють тварини, які хворі на сказ.
Найнебезпечнішими для людини є бродячі й здичавілі собаки. Відсутність культури утримання тварин удома призводить до формування великих зграй, особливо на околицях містечок та сіл. Такі собаки не бояться людини, агресивні й досить часто нападають. Ймовірність бути вкушеним хворою на сказ бездомною собакою досить висока.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...