Мед Атлант

Поблизу Черемоша двоє чоловіків незаконно видобували корисні копалини

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження через незаконне видобування корисних копалин у Снятинському районі, що виявили під час рейду виявили.

27 листопада під час рейду, який пов’язаний з незаконним видобутком, слідчі виявили вантажний автомобіль «КАМАЗ» та екскаватор з річковим піском. Подія мала місце у селі Горішнє поблизу річки Черемош. Там двоє місцевих мешканців віком 51 і 24 роки незаконно видобували корисні копалини, інформує пресслужба обласної поліції. Правоохоронці припинили їх незаконну діяльність, адже дозвільних документів від осіб так і не отримали. Відтак, транспортні засоби з сумішшю поміщено на арештмайданчик. Саму ж суміш направлено на експертизу, адже йдеться про корисну копалину державного значення.
За фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля). Проводиться слідство.
Поліція Прикарпаття вкотре нагадує, що видобуток корисних копалин у заплавах та руслах річок заборонений природоохоронним законодавством. Поліція Прикарпаття й надалі продовжуватиме реагувати на всі повідомлення, пов’язані з незаконним видобутком та працюватиме над тим, щоб винних притягнути до відповідальності, – йдеться у дописі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...