Після трагедії на Львівщині у лікарнях Прикарпаття перевірять стан електропостачання

Після трагедії, що сталася на Львівщині, влада області дала доручення привести генератори та блоки живлення у лікарнях у належний стан.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації.

Упродовж двох днів необхідно створити робочу групу, яка перевірить стан електропостачання у лікувальних закладах області, забезпеченість їх резервним живленням», – наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик. – На особливому контролі тримати питання забезпечення лікарень кисневими концентратами та  страхування медичних працівників.

Як зазначили у дописі, першочерговими завданнями щодо боротьби з ковідом є розгортання максимальної кількості додаткових ліжок та забезпечення готовності закладів ІІ лінії;

розвиток кисневих магістралей з максимальним забезпеченням киснем стаціонарних ліжок (заплановано до 80 відсотків ліжкового фонду);

забезпечення стаціонарних відділень кисневими концентраторами та оновлення апаратів штучної вентиляції легень на сучасні моделі експертного класу.

Нагадаємо, в Жовківській районній лікарні на Львівщині внаслідок відключення електрики померли два пацієнти, що знаходилися на ШВЛ. Слідчі відкрили кримінальне провадження.

Почалася службова перевірка дій медпрацівників цієї лікарні.

Читайте також: У лікарнях проведуть перевірки обладнання після смертей в реанімації на Львівщині – Степанов.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...