Волонтери допомогли сім’ї з шістьма дітьми зробити ремонт у квартирі

З шістьма дітьми на чотирнадцяти квадратних метрах. Воістину в нелюдських умовах змушена проживати родина мешканки обласного центру Прикарпаття пані Оксани.

Велика сім’я мешкає у маленькій однокімнатній оселі без бодай якоїсь надії на збільшення житлової площі. Та й зробити хоча б якийсь ремонт, оновити меблі для пані Оксани — завдання практично не реальне. Отож-бо і доводиться дітям різного віку спати на стареньких матрацах і провалених диванах. Найгірша ж доля, певно, випала найстаршому — 17-річному синові жінки, якому доводиться ночувати на балконі, інформують “Вікна”.

Допомоги від влади чекати годі. Та світ не без добрих людей. Волонтери БО «Дім» не змогли залишитись осторонь проблем цієї сім’ї і допомагають їй, чим можуть. Вони побілили стіни і замінили балконне вікно у квартирі на металопластикове, таким чином покращивши санітарний стан кімнатки. Зараз збирають кошти, щоб забезпечити дітей ліжками і необхідними меблями. Планують придбати  триповерхове ліжко, диван та холодильник.

Давайте допоможемо цій сім’ї хоч трохи покращити умови проживання. Діти заслуговують спати на нормальних ліжках, хоч і у крихітній кімнатці. Це буде чудовим подарунком до Дня Святого Миколая. Адже чужих дітей не буває, — зазначила голова БО «Дім» Оксана Пранничук.

Допомогти придбати родині необхідні меблі та обладнання може кожен, перевівши  на рахунок Благодійної організаційної «Дім» посильну суму коштів.

Рахунок БО «Дім» в  ПриватБанк: 5169 3305 1973 5820

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...