З нового року у Калуші буде цифрове ефірне телебачення

За словами міського голови Калуша Андрій Найда, ТОВ «Зеонбуд» планує звершити монтаж передавальної станції цифрової телемережі до кінця грудня поточного року і вже з січня калушани отримають доступ до перегляду  телеканалів загальнонаціональних мовників

Про це інформують “Вікна”.

Нагадаємо, ще у 2018 році в Україні було вирішено припинити аналогове телевізійне мовлення. Однак на той час розбудова цифрової телемережі не було забезпечено. Відтак цифровий ефірний сигнал не покривав всієї території міста Калуша й Калуського району. Це негативно позначилося у першу чергу на мешканцях сіл, які не мають технічної можливості користуватися послугами кабельного телебачення чи приєднатися до Інтернет-телебачення, а придбання супутникової антени, тюнера та встановлення цього обладнання не кожен собі може дозволити.

Наприкінці минулого року міська влада зверталася до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з проханням вжити заходів для забезпечення повного покриття цифровим ефірним телебаченням стандарту DVB-Т2  території  Калуша та Калуського району, а саме: встановлення додаткових передавачів на телевежі в мікрорайоні “Височанка”. У відповіді йшлося про те, що на території області має бути встанемо чотири додаткові передавачі, у тому числі і в Калуші — потужністю 0,3 кВт.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...