У Калуші пішла з життя відома вчителька

Пішла з життя вчителька з великої літери, колишній заступник директора СШ №1 — нині ЗОШ №1 Антоніна Григорівна Рабарська.

 У 1956 році доля привела Антоніну Рабарську в середню школу №1. Упродовж десятиліть вона простеляла дорогу в доросле життя випускникам, сіяла добре й вічне у душі кожної дитини, розповіла в соцмережі колишня вчителька Калуської ЗОШ Іванна Пітулей, пишуть Вікна.

Любили й поважали її колеги, батьки, учні за чуйне й добре серце, за материнську теплоту й розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала й схвалювала найменшу іскринку нового. Пішла з життя дорога людина кожному із нас. Її життя – це її скарб, подарований людям, людським душам, друзям, дітям, онукам. Совісна й чутлива. Все своє вчительське життя вона жила з гадкою про тих, кому віддавала знання майже півстоліття. Всі її пам’ятали й завжди дякували за науку. АНТОНІНА ГРИГОРІВНА рада була добрим словам подяки. У кожному учневі Вона залишила частку свого серця.

Мій любий вчителю, ти тільки знай: Любов до тебе житиме завжди, У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай: Закладений тобою скарб в нас житиме віки. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не почуємо її лучних жартів та не скористаємося її мудрою порадою. Вічна Вам пам’ять, АНТОНІНО ГРИГОРІВНО!, — йдеться в повідомленні.

Калушани в соцмережі висловлюють слова співчуття та вдячності вчительці.

Антоніна Григорівна була моєю вчителькою географії, була дуже хорошою людиною. А згодом стала моєю сусідкою по двору, вона ніколи не проходила мимо, щоб не запитати, як справи, як здоров’я, як син.

Спочивайте з Богом, Антоніна Григорівно, земля пухом,вічная пам’ять”, — пише Ольга Олексин.

Вчила нас, крім географії , справедливості людяності добра і просто бути завжди самим собою. Хай спочиває з Богом!” — пише Галина Магас.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...