Їх жене голод: у Ворохті жертвами вовків стали понад десяток домашніх собак. ВІДЕО

Прикарпатське селище Ворохту “атакують” вовки. Хижаки небезпечно наблизилися до людських обійсть. Їхніми жертвами вже стали понад десяток домашніх собак. Досі такого місцеві мешканці не пригадують.

Дві тварини серед ночі нишпорили обійстям – ці кадри зафіксували камери спостереження одного з будинків  Ворохти. Місцеві припускають – це вовки або здичавілі собаки.  Цього разу обійшлося без жертв. Але так буває не завжди, кажуть сусіди власників відео, інформує ТСН.

До людських хат сіроманці приходять затемна, кажуть ворохтянці. Полюють за легкою здобиччю – домашніми собаками, які поступаються їм розміром та ще сидять на прив’язі. Жертвами нападників вже стали понад десяток тварин. Мешканці так званого 10-го кілометру – це присілок Ворохти та КПП у підніжжі Говерли – кажуть: вперше вовки з’явилися в них  ще навесні.

Як вберегти Ворохту від вовків вирішують у селищній раді.  Лісники кажуть: хижаків у довколишніх лісах побільшало – майже утричі. Одна з версій – це мігранти, можливо, із сусідньої Румунії. До людських обійсть, швидше за все, їх жене голод.

Чи вдасться вполювати бодай одного вовка, лісники не знають.  Наразі просять мешканців Ворохти бути обережними та особливо пильнувати дітей. Адже на дорослу людину вовки нападають вкрай рідко.

Детальніше в сюжеті:

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...