Мед Атлант

В Івано-Франківську домовилися, коли ремонтуватимуть дороги у Верхнянській ОТГ

Жителі Верхнянської ОТГ 11-го грудня приїхали до Івано-Франківської ОДА. Люди вирішили обговорити з представниками влади проблему ремонту доріг в їхній громаді.

Дорогу у селі Збора Калуського району не ремонтували 35 років. Місцевий житель Роман Гнатів розповів, що сьогодні громада вимагає у представників облдержадміністрації підтвердження того, що шлях таки почнуть ремонтувати, пише “Суспільне. Карпати“.

“Є проблеми з доїздом швидкої допомоги. Є рейсові автобуси, які міняють колеса раз у місяць. Люде вже нічого не хочуть, хочуть тільки дороги”, – зазначив чоловік.

Болохів-Войнилів та Верхня Станькова-Довгий Войнилів – це дороги, які потребують термінового ремонту, розповідає директор Державного підприємства “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов.

“На Болохів-Войнилів вже укладений договір. Його опублікували на сайті ProZorro. Є переможець процедури закупівлі, вартість договору – 175 мільйонів. По дорозі Верхня Станькова-Довгий Войнилів – оголошення буде в січні. Перша причина цього – довго не могли ми отримати від проєктантів оригіналу висновку. Також ми не могли отримати графічну частину. Коли ми вже отримали графічну частину, то у нас залишався місяць призначення на цей рік. Ми договір укладаємо на два роки”, – пояснив Андрій Сазонов.

На діалог з жителями погодився і заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик. Він сказав, що ремонт розпочнуть у квітні наступного року. Голова Верхнянської ОТГ Михайло Маліборський розповів, що частково задоволений таким рішенням.

“Виконавцям поставили умови, що роботи мають виконуватися мінімум від п’яти кілометрів. Тобто, в наступному році має бути виділено 25 мільйонів. З цієї суми має початися виконання робіт по дорозі Болохів-Войнилів. По дорозі Довгий Войнилів-Станькова документація вже готова, в січні буде оголошений тендер. Ми будемо тримати на контролі і тендерні процедури, і виділення грошей”, – додав Михайло Маліборський.

Нагадаємо, дев’ятого грудня жителі Верхнянської ОТГ приїжджали під стіни облдержадміністрації дізнатися, чому не ремонтують дорогу в їхній громаді. До адмінбудинку прийшло близько двох десятків людей. Тоді до них вийшов заступник голови ОДА Василь Івасик, який запропонував мешканцям сіл написати офіційне звернення до адміністрації.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...