Втрати окупанта станом на 216 день війни

57750
Особовий склад
261
Літаків
224
Гелікоптерів
2306
Танків
4881
ББМ
1378
Артилерія
175
Засоби ППО
331
РСЗВ
3730
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
977
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

У Надвірні презентували серіал про ветеранів-підприємців. ФОТО

У Надвірні презентували другий сезон документального серіалу про ветеранів-підприємців.

«Крутий заміс 2» – документальний серіал про ветеранів російсько-української війни, які після повернення з фронту відкрили свій власний бізнес та змогли себе реалізувати. Автор ідеї та продюсер Сергій Малярчук, режисер Костянтин Кляцкін, оператор-постановник та режисер монтажу Павло Липа.
Кожна серія проекту – окрема розповідь про героя, його щирі емоції, особливості й виклики цивільного життя, спогади про війну та, звісно, різні курйозні гумористичні фронтові історії. Головна ідея – показати шлях до успіху, мотивацію, розвиток ветеранського підприємництва, тобто все, як є насправді.
Немає опису світлини.
Для надвірнянців представили дві серії, де в одному із сюжетів показана історія нашого земляка, «Мастака» Андрія Лисканюка та його побратимів Романа Янка («Папа Карло») та Андрія Спірова («Спірік»). Хлопці після повернення з війни зуміли реалізувати себе та відкрити власний бізнес. Зокрема, Андрій зумів відкрити власну майстерню з виробництва дерев’яного посуду, іграшок, товарів для кухні та авторських виробів з деревини. Роман Янко налагодив виробництво дерев’яної пелети, а Андрій Спіров став громадським діячем ветеранського осередку. Хлопці за допомогою підтримки своїх близьких та рідних зуміли стати справжніми професіоналами своєї справи та налагодити власну справу.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...