«ВеСело 2020»: на Прикарпатті обрали найвеселіше та найоптимістичніше село

Перший сезон проекту «ВеСело» офіційно завершено: читачі сайту depo.ua обрали саме веселе, життєрадісне, оптимістичне село, яке і отримає титул «ВеСело 2020».

Перший сезон проекту «ВеСело» включав в себе шість епізодів, і, безумовно, кожне з сіл-учасників в своєму роді унікальне, і всі вони особливі і дивовижні. Проте, фіналізувати сезон команда проекту вирішила відкритим голосуванням, в якому кожен зміг відзначити те село, яке вразило його найбільше.

В результаті на третьому місці симпатій користувачів виявилося село Волоське Дніпропетровської області – напрочуд гарне село на березі Дніпра, яке команда однодумців в ОТГ буквально за п’ять років змогла перетворити з практично вимираючого в процвітаюче, не тільки організувавши забезпечення необхідних умов для життя, а й створивши з нуля культурно-історичну атмосферу Волоського. Друге місце дісталося селу Степанці Черкаської області – це просто чудовий приклад того, як підлітки села самі змогли змінити своє життя, створивши своїми силами, або як мінімум – завдяки своїй цілеспрямованості в звичайному селі справжній центр молодіжного дозвілля StepHUB.

І нарешті, село-чемпіон, володар титулу «Краще село проекту ВеСело 2020» – Обертин Івано-Франківської області. Дуже красиве, доглянуте село, яке в першу чергу запам’яталося незвичайними формами соціально відповідального бізнесу місцевих жителів, дуже грамотним і правильним поєднанням історичної спадщини та сучасного життя і виховання і багатим культурним життям.

Детально про подорож в Обертин та його мешканців – дивіться тут .

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...