Вартість будівництва біатлонного комплексу в “Буковелі” зросла на 74 мільйонів гривень

Поляницька сільська рада Івано-Франківської області замовила додаткові роботи із будівництва сучасного біатлонного комплексу в селі вартістю 73,95 млн грн.

Договір 28 грудня підписали із компанією «ПБС» за неконкурентною переговорною процедурою, оскільки виникла потреба закупити додаткові роботи, інформують “Наші гроші. Львів”. 

Згідно із законодавством, закупівля додаткових робіт у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт не перевищує 50% від ціни основного договору.

У 2019 році Івано-Франківська ОДА схвалила проєкт будівництва біатлонного комплексу на «Буковелі» за майже 400 млн грн. Комплекс збудують три черги на майже 12,3 га. Тут передбачено будівництво стрільбища, лиже-ролерної траси, а також усієї супутньої інфраструктури з мостами, автомобільним тунелем, тощо.

Договір на першу чергу вартістю 148,35 млн грн на будівництво підписали у липні минулого року із «ПБС». Тепер же через коригування виникла потреба в додаткових роботах.

«Відповідно до Висновку Івано-Франківської Торгово-промислової палати від 15.12.2020 року Поляницька сільська рада має достатні підстави для можливості застосування переговорної процедури закупівлі з підрядником для виконання додаткових робіт запланованих за коригованим робочим проектом», – йдеться в обгрунтуванні переговорної процедури.

Відтак, лише вартість першої черги зведення біатлонного комплексу у «Буковелі» зросла до 222,3 млн грн.

ТОВ «ПБС» зареєстрували в 2004 році, власницею є Іванна Непік, яка раніше працювала на курорті «Буковель» Ігоря Коломойського. В той час директором «Буковелю» був Олександр Шевченко. Він став депутатом Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє» бізнес-партнера Коломойського Ігоря Палиці, що відбулись 25 жовтня (наразі очолює депутатську фракцію ПП «За майбутнє» в обласній раді). Загалом з початку року «ПБС» виграло тендерів на майже 11 млрд грн.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...