Мед Атлант

У Франківську розпочався фестиваль «Коляда на Майзлях». ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

Сьогодні, 8 січня, в храмі Царя Христа, що в Івано-Франківську, відбулось урочисте відкриття Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях». Цього року фестиваль став вже дванадцятим з рахунку та, на відміну від попередніх років, більшою мірою буде проходити в режимі онлайн.

Урочистості розпочалися зі спільної молитви Божественної Літургії, яку відслужив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, разом з отцями Чину святого Василія Великого та запрошеним духовенством. Численні вірні єдналися у молитві за допомогою трансляції по телебаченню чи в інтернеті.

Звертаючись до вірних в часі проповіді, настоятель монастиря прп. о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, виголосив Різдвяне послання Митрополита Володимира Війтишина до духовенства, вірних та всіх людей доброї волі.

Після спільної молитви Митрополит Володимир привітав присутніх у храмі з Різдвяними святами. В особливий спосіб Владика привітав усіх сьогоднішніх іменинників – Йосифів та Марій, бажаючи їм постійно брати приклад зі своїх Небесних заступників.

Сьогодні, в перший день фестивалю, заплановані виступи таких колективів як: камерний хор «Cantemus» церкви Царя Христа монастиря оо. Василіян; хор “Покров” кафедрального храму Пресвятої Богородиці та Святого Андрія (м. Мюнхен, Німеччина) онлайн; молодіжний хор «Осанна» церкви Царя Христа монастиря оо. Василіян; «Віртуальний хор в Україні» онлайн; хор Кошалінської Політехніки «Canzona» (м. Кошалін, Республіка Польща) онлайн; дитячий хор “Божі ангелята” церкви Царя Христа монастиря оо. Василіян; дор Дитячої хорової Академії «Pomerania Cantat» (м. Кошалін, Республіка Польща) онлайн; фольк-гурт «Мажор» (м. Богородчани); Державний академічний народний Волинський хор (м. Луцьк) онлайн; народний аматорський вокальний ансамбль “Едельвейс” міського Будинку вчителя (м. Івано-Франківськ); молодіжний хор духовної музики Будинку культури (с. Угорники) та хор української Католицької Парафії Непорочного Зачаття отців Василіян (м. Сан Паулу, Бразилія) онлайн. Особливими ж гостями цього дня стане гурт «Шпилясті кобзарі» з Києва. Виступи розпочнуться о 18:00 год.

Кожен охочий зможе переглянути виступи завдяки трансляції ОТБ “Галичина” в прямому ефірі, на сторінці парафії, а також на сторінці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в мережі Facebook. Також все транслюватимуть на екранах у центральних частинах міста.

Цьогоріч, через карантин, не буде традиційної ходи містом. Також, у порівнянні з минулими роками, він триватиме менше часу: всього три дні. А ще, у зв’язку з пандемією, організатори зробили акцент на колективи меншого розміру, наприклад, квартети.

Повну програму фестивалю можна переглянути за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...