Захворюваність на коронавірусну хворобу на Калущині відповідає “жовтій” зоні

Захворюваність на коронавірусну хворобу на Калущині відповідає “жовтій” зоні

Про це йшлося на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Як відзначили на засіданні представники медичних закладів Калуської громади, станом на середину січня ситуація з поширенням коронавірусу на Калущині не є загрозливою — в межах низького порогу захворюваності, інформують “Вікна”.

Як відзначив начальник Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Богдан Пеленичка, фахівці лабораторного центру проводять аналіз приросту нових випадків захворювання на COVID-19 за два останні тижні станом на середу. За даними останньої середи, 13 січня, за попередніх 14 днів на Калущині зафіксовано 65 випадків коронавірусу, що становить 52 випадки на 100 тис. населення. Це, за неактуальною вже оцінкою, відповідає показникам відносно благополучної “жовтої” зони. Як зазначив Богдан Пеленичка, місяць тому показник складав 115 випадків на 100 тис. населення.

Щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, то, за словами Бодана Пеленички, вона не зростає і перебуває нижче порогових показників. Станом на 16 січня на Калущині вакциновано проти грипу 496 осіб.

Щодо дотримання вимог карантину в період так званого локдауну з 8 січня, то, як повідомила в. о. начальниці Калуського міського управління Держпродспоживслужби Ірина Нітух, з 8 січня було проведено 23 обстеження закладів громадського харчування і жодного грубого порушення вони не виявили: всі перевірені заклади не приймали відвідувачів, а продавали їжу на виніс чи з адресною доставкою. Також за цей період було проведено перевірки семи перукарень, де теж не виявлили порушень.

Загалом від 8 січня спеціалісти Держпродспоживслужби склали два протоколи про порушення на продовольчих ринках міста — щодо продавців, які порушили масковий режим.

Інших протоколів за порушення вимог карантину з 8 січня станом на 16 січня на території Калуської громади не складали.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...