У Калуші підняли тарифи на ритуальні послуги

Виконавчий комітет Калуської міськради сьогодні, 29 січня, розглянув питання про тарифи на ритуальні послуги комунального підприємства “Ритуальна служба”.

Як повідомив директор комунального підприємства «Ритуальна служба» Олександр Коваль, востаннє тарифи переглядали у лютому 2019 року. З того часу кілька разів  відбувалося підняття мінімальної зарплатні, тому старі тарифи є економічно необгрунтованими і їх необхідно піднімати, щоб підприємство могло працювати без мінусів.

«Ми працюємо над збільшенням спектру послуг і хочемо вивести їх з «чорного налу», – зазначив Олександр Коваль. – Зарплатню тим же землекопам намагаємося  вивести на нормальний рівень, щоб вони не брали грошей в кишеню».

У результаті члени виконкому підтримали проєкт рішення.

Відтак з 1 лютого тарифи на надання громадянам окремих видів ритуальних послуг будуть наступними:

– оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання – 12 грн 12 коп.;

– оформлення свідоцтва про поховання – 8 грн 09 коп.;

– копання могили (викопування могили ручним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування надмогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили):

довжина могили 1,1 м – 942 грн 30коп.;

довжина могили 2 м – 1564 грн 70 коп.;

довжина могили 2,4 м –  1830 грн 80 коп.;

– копання могили при похованні в існуючу могилу та в зимовий період (викопування могили ручним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування надмогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили):

довжина могили 1,1 м – 1157 грн 90коп.;

довжина могили 2 м – 1968 грн 30 коп.;

довжина могили 2,4 м – 2318 грн 70 коп.;

– копання могили в святкові дні (викопування могили ручним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування надмогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили):

довжина могили 1,1 м – 1351 грн 10 коп.;

довжина могили 2 м – 2243 грн 40 коп.;

довжина могили 2,4 м – 2625 грн.

Читайте також: Помирати стає дорого: у Франківську підвищили ціни на ритуальні послуги.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...