Мед Атлант

У жителів Франківщини збільшилася кількість доступних телеканалів

У 2020 році значно збільшилось покриття Прикарпаття багатоканальним телемовленням. Як зазначається у річному звіті представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігоря Маслова, в грудні 2020 року розпочалася трансляція 8-ми програм у мультиплексі MX-1 в містах Калуш, Яремче, смт Верховина та селі Річка Косівського району.

Після початку впровадження багатоканального телевізійного мовлення у зазначених вище населених пунктах територія покриття Івано-Франківської області цифровим сигналом значно збільшилась і становить близько 60%. Це вирішило проблему так званих «білих плям» Прикарпаття, куди раніше цифровий сигнал не досягав і покриття області було ледь 30%.

За 2020 рік представником Національної ради в області проведено 555 моніторингів ТРО та провайдерів, під час яких виявлено 50 порушень медійного законодавства. За результатами моніторингів виконання мовних квот на місцевому та регіональному телебаченні, Івано-Франківська область знаходиться на першому місці (100% української мови в ефірі); за кількістю україномовних пісень в радіоефірі Івано-Франківська область на
4-му місці в Україні.

У звіті представника Національної ради в Івано-Франківській області також розглянуті питання стану телерадіоінформаційного простору Прикарпаття та результати перевірок місцевих телерадіокомпаній. Зі звіту можна дізнатись про розвиток мереж мовлення в Івано-Франківській області, детально описані кроки по захисту інформаційного простору та реалізація проєкту «Мовлення громад», проаналізовано роботу місцевих ЗМІ під час виборчої кампанії в жовтні 2020 року.

Із звітом представника Національної ради в Івано-Франківській області Ігоря Маслова можна ознайомитись на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за адресою:  https://www.nrada.gov.ua/reports/

Читайте також: На Франківщині може з’явитися декілька нових телеканалів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...