Повітроплавці пролетіли над Карпатами і встановили рекорд України. ФОТО/ВІДЕО

Повітроплавці встановили новий рекорд України. Вони на повітряній кулі пролетіли над Карпатами із Закарпаття до міста Долина.

Про це розповів на своїй сторінці  Андрій Риштун.За словами чоловіка, повітроплавці на двох повітряних кулях стартували з села Довге Закарпатської області. А фінішною точкою обрали місто Долина, що в Івано-Франківськвй області.

За три години вони подолали приблизно 90 км над Карпатами.

Ми знову піднялися вгору щоб перелетіти Вишківський та Торунський перевали. На моє здивування тут частково зробили дорогу. Сподіваюся до кінця року дороблять повністю. Кинувши прощальний погляд на Міжгір’я ми заховалися у хмарах.

Тут знову зросла швидкість і абсолютно нецікаво перша куля долетіла аж до Долина. Друга куля трішки не дотягнула і змушена була сісти в Мислівці. Тим не менші обидві кулі дали зимовим Карпатам жару! В сумі політ зайняв три години і ми зробили 90км по прямій. Всі щасливі та задоволені. До кулі одразу ж прибігли місцеві дітлахи зі школи. Відкритий урок вийшов на славу. А дані про політ ми передали в Книгу Рекордів України, – додає Андрій Риштун.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...