Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

У Косові відкрили інтерактивну виставку мальованої кераміки. ФОТО

У Косівській територіальній громаді з’явився новий об’єкт для культурного дозвілля дітей та дорослих. Ініціативу реалізували у межах проєкту “Інтерактивний музей – популяризація традицій косівської кераміки шляхом модернізації частини експозиції Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини”.

Проєкт став одним із переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у 2020 році, інформують на сторінці “Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття”.
У межах ініціативи створили інтерактивну експозицію, яка знайомитиме відвідувачів з історію косівської мальованої кераміки. Незвичайну атракцію відкрили у одному із залів місцевого музею, котрий оснастили сучасним обладнанням та ігровими модулями.
Для нас проєкти, що популяризують культурну спадщину Карпатського регіону, дуже важливі, адже про багаті традиції, ремесла нашого краю повинні знати не тільки в Україні. Сьогодні про косівську кераміку говорять як про туристичний символ Гуцульщини і її навіть внесено до Репрезентативного списку нематеріальної художньої спадщини людства ЮНЕСКО. Ми повинні пишатись цим та об’єднувати сили для єдиної цілі – розвиток та промоція унікальності Карпат”, – наголосила виконавча директорка “Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин. 
На цьому фото авторка проєкту Вікторія Яремин демонструє на стіні пазли у вигляді імітації квадратних керамічних плиток з розписом. На другому фото – загальний вигляд оновленого залу. Темно-сірі стіни, ліворуч прохід у сусідній зал, над ним на стіні намальовані контури карти косівського району з позначеними осередками кераміки, праворуч – у куті плазмовий телевізор, ліворуч – світло-сірі скляні вітрини з керамікою, між вітринами – жовта панель з чорно-білим великим фото вгорі, повідомили на сторінці музею.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...