Мед Атлант

Франківські рибпатрульні виявили скид тваринних відходів у річку Нараївка

9 лютого близько 15 години, рейдова група рибпатрульних, реагуючи на інформацію від громадян про скид з труби рідини темно-червоного кольору у річку Нараївка, здійснила виїзд в смт. Більшівці Більшівської ТГ Івано-Франківського району.

З-під огородженої території підприємства, що займається забоєм тварин, виявлено трубу, через яку здійснювався скид рідини, схожої на кров. Рибоохоронцями на місце події викликано спеціалістів Державної екологічної інспекції Карпатського округу, які здійснили забір рідини для лабораторного аналізу.
Також, з метою з’ясування усіх обставин інциденту, на місце викликано правоохоронців Галицького ВП Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області, проте, їх не впустили на територію підприємства.
Нас викликали на місце події і ми зафіксували скид відходів у водойму, ‒ розповів Любомир Стрембіцький, керівник рибоохоронного патруля Івано-Франківської області, ‒ Нараївка впадає в річку Гнила липа, яка є притокою Дністра. За інформацією громадян, такі скиди відходів тваринного виробництва річку Нараївка є систематичними. Скид відходів тваринного походження (крові) є надзвичайно небезпечними не лиш для природного середовища, але і для людей.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...