На Косівщині цьогоріч реконструюють електромережі

На Косівщині цього року реконструюють електромережі.

Про це інформує пресслужба “Прикарпаттяобленерго”.

«Косівський край – один із небагатьох регіонів в області, що так активно розвивається й розростається, а тому постійно потребує збільшення потужності для все нових приєднань, – розповідає заступник директора технічного з управління активами Олег Білий. – Регіон складний для проведення монтажних робіт через гірський характер місцевості, він важкодоступний за ускладнених погодних умов, але безперечно потребує реконструкцій і модернізації. Оскільки за таких умов реконструкції мереж потребують значних коштів, ми дуже розраховували на введення стимулюючого тарифоутворення. Оскільки стимулююче регулювання таки запровадили, великий обсяг необхідних робіт нарешті став можливим. На 2021 рік у Косівському районі заплановано виконати ряд заходів, які вплинуть на покращення якості напруги, зменшення технологічних втрат електроенергії та відновлення технічного стану електричного обладнання».
Серед основних заходів енергетики виділяють будівництво розвантажувальних ТП-10/0,4 кВ для розвантаження трансформаторних підстанцій сіл Вижній Березів, Космач, Яворів, Старий Косів. Ці заходи спрямовані на покращення якості напруги, зменшення ризику аварійних вимкнень через понаднормативну довжину ліній.
Окрім того, щоб покращити якість напруги та знизити ризик аварійних вимкнень через обриви на лініях, в тому числі і в негоду, енергетики планують провести технічне переоснащення повітряних ліній 0,4 кВ з використанням самоутримуючих ізольованих проводів від КТП-252 с. Ростоки. Це доволі масштабний проект, яким заплановано будівництво повітряних ліній 10 кВ довжиною 0,468 км, чотири розвантажувальні трансформаторні підстанції 10/0,4 кВ, та одинадцять повітряних ліній 0,4 кВ довжиною 3,618 км.
З тією ж метою заплановане технічне переоснащення повітряних ліній 0,4 кВ з використанням самоутримуючих ізольованих проводів від КТП-261 смт Кути. Проектом заплановано будівництво ділянок повітряних ліній 10 кВ довжиною 0,315 км, три розвантажувальні підстанції 10/0,4 кВ, та десять ділянок повітряних ліній 0,4 кВ довжиною 3,357 км.
Прикарпатські енергетики планують також розгорнути на Косівщині капітальні ремонти. Проведення капітальних ремонтів у 2021 році заплановані для ділянок повітряних ліній 0,4 кВ Л-1 від КТП-130 с.м.т Яблунів, повітряних ліній електропередачів 0,4 кВ Л-1 від ЗТП-320 м.Косів, повітряних ліній 0,4 кВ Л-2 від КТП-366 м. Косів, повітряних ліній 0,4 кВ Л-2 від ЩТП-616 с.Кобаки, КТП-206 с. Черганівка, КТП-26 с. Вербовець, КТП-28 с. Хімчин, КТП-296 с. Черганівка, КТП-34 с. Хімчин, КТП-340 с. Город, КТП-43 с. Город, КТП-457 с. Хімчин, КТП-94 с. Хімчин. Капітальні ремонти суттєво вплинуть на якість та надійність електропостачання.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...