Під Франківською ОДА пікетують на підтримку Стерненка

Сьогодні, 23 лютого, на площі біля Івано-Франківської облдержадміністрації мешканці зібралися на пікет у підтримку активіста Сергія Стерненка.

Акція відбувається не лише у Франківську, її анонсували й у інших містах України – Києві, Львові, Хмельницькому, Житомирі, Тернополі, Вінниці тощо.

Як зазначив активіст Юрій Якубовський, він прийшов на акцію протесту, бо обурений переслідуванням Стерненка.

“Після двох майданів, війни у нас відбуваються політичні переслідування. Стерненко – герой, а його люди Януковича саджають. За що загинули майданівці? За те, щоб люди Януковича переслідували громадських активістів. Сьогодні Стерненко, а завтра хто – ми”, – сказав він.

Як зауважила активістка Катерина Балашова, її обурює судова система, поліцейське свавілля. “Досі не сидять проросійські ватніки, їм тут не місце”, – підкреслила вона.

Учасники, а їх близько сотні, вийшли з плакатами “Сьогодні його, а завтрашній усіх нас”, “0 днів без потреби лютувати”, “СІЗО не рай, Стерненко не винен”.

Згодом прийшло більше людей, вони вигукували гасла ” Стерненку волю”, “Аваков – чорт”, співали гімн України.

Нагадаємо, суд в Одесі призначиСергію Стерненку 7 років ув’язнення з конфіскацією майна у справі викрадення і катування людини.

До оскарження вироку йому обрали запобіжний захід тримання під вартою.

Стерненко заперечує свою причетність до викрадення і наполягає на політичній умотивованості справи.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...