У Калуші відмінили “пільгові” рейси — на час карантину будуть спецрейси

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00 год. 00 хв. 26 лютого 2021 року на території Івано-Франківської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
З метою забезпечення довозу працівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які в умовах посиленого карантину продовжуватимуть свою роботу, та хворих, які потребують періодичного проходження життєво важливих медичних процедур на території Калуської міської територіальної громади з 26 лютого 2021 року здійснюватимуться регулярні спеціальні перевезення.

Перевезення пасажирів здійснюватиметься виключно в межах кількості місць для сидіння та за умови використання всіма пасажирами засобів індивідуального захисту, інформують “Вікна” з посиланням на управління економічного розвитку міста.

«Пільгові» рейси до виходу Калуської міської територіальної громади з «червоної зони», на виконання вимог передбачених постановами Кабінету  Міністрів України, здійснюватися не будуть.

Спеціальні рейси здійснюватимуться по місту Калушу:

06.25 до 10.00 та  з 16.00 до 22.00 за діючими маршрутами та графіками руху.

До сіл Калуської  міської територіальної громади:

з 05.50 до 10.30 та з 16.00 до 22.00 хв за діючими маршрутами та графіками руху.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...