Борщ потрапив до двадцятки найсмачніших супів світу за версією CNN

Український борщ потрапив до списку із двадцяти найсмачніших супів у світі. Автором переліку є американське видання CNN.

Про це йдеться на сайті CNN, пише Громадське.

У виданні зазначили, що хоч українську страву інколи й відносять до російської кухні, щодо цього твердження активно сперечаються.

Шматочки ніжного буряка плавають в яскраво-червоному бульйоні для супу, який так люблять в Україні і в усій Східній Європі. Борщ, часто приправлений ложкою сметани, — це зовсім не простий буряковий суп, — пише видання.

До переліку також потрапили іспанський гаспачо, грузинський харчо, гамбо із США та в’єтнамський суп фо.

CNN пригадує, що українські кухарі організували кампанію, метою якої є внесення борщу до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

Що це за кампанія?

За словами міністра культури Олександра Ткаченка, включення української страви до переліку спадщини ЮНЕСКО є питанням захисту важливої культурної складової та частини історії.

Визнання борщу об’єктом нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО поставить крапку в навмисно створених дискусіях щодо етнічної батьківщини рецепту страви. Адже всі ми знаємо правду: борщ — український, ㅡ сказав він.

У грудні 2020 року в межах цієї кампанії відбувся батл між українськими міністрами: вони змагалися у приготуванні борщу.

В акції взяли участь міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський, міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр юстиції Денис Малюська, віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...