Мед Атлант

«АТБ» дозволяє мешканцям Франківщини економити значні кошти на купівлі товарів

Останнім часом мешканці нашої Франківщини все частіше помічають, що на харчування доводиться витрачати значно більше коштів, аніж раніше. На жаль, ціни на продукти в країні дійсно поступово повзуть вгору. Причини тому цілком очевидні: майже рік діють певні карантинні обмеження, постачальники та виробники зазнають збитків, тож подекуди, щоб втриматися на праву, вимушені вживати таких заходів.

Проте можливість щодня купувати якісні продукти та не витрачати зайвого мільйони громадян України, в тому числі й мешканці нашого міста Франка, все ж мають.

Простий і перевірений роками спосіб економити сімейний бюджет, не відмовляючи собі в купівлі улюблених продуктів і навіть делікатесів, надає мільйонам українців найбільша торговельна мережа країни «АТБ». Наразі в 24 областях України працюють 1206 таких супермаркетів. Цей показник постійно зростає, бо щороку компанія відкриває приблизно сотню магазинів, підкорюючи нові регіони, а також модернізує близько п’ятдесяти маркетів. Мапа присутності супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу нині включає 307 населених пунктів, в тому числі й наше головне місто Прикарпаття.

Компанія посідає лідируючі позиції одразу за багатьма показниками і вже більш як чверть століття дотримується своєї традиційної помірної цінової політики. Вартість будь-якого товару в численних маркетах «АТБ» нижча за середньоринкову на 10–15%. Завдяки постійним акціям («Товар тижня», «Товар дня» тощо) покупці мають змогу зекономити до 40–50%. Це стосується навіть імпортної продукції!  Наприклад, де можна купити смачні польські ковбаски, найсвіжіші цитрусові або духмяну італійську мелену каву за розумну суму, яку готова заплатити українська родина із середнім доходом? Відповідь вже готова – в магазині «АТБ»!

Корпорація дотримуються принципів соціально орієнтованого бізнесу, тож працює з мінімальною націнкою. У магазинах мережі заробляють не на вартості товару, а на обсягах його реалізації. Обсяги величезні: за підсумками минулого року товарообіг мережі становив 149,8 млрд грн. (разом із ПДВ). Протягом 2020 року він зріс на 18,2%.

Аби пропонувати клієнтам сучасний сервіс і невисокі ціни на продукцію, «АТБ» оптимізує бізнес-процеси, застосовує найсучасніші енергоощадні технології, розвиває логістичну інфраструктуру (має великий автопарк, мультитемпературні складські центри), а також працює з виробниками без посередників.

«АТБ» має власні торгові марки. За якістю такі товари, які припали до смаку багатьом мешканцям Франківщини, не поступаються якості продукції  відомих брендів,  а от  їхні ціни значно нижчі. Цей ексклюзивний асортимент (продукцію ВТМ продають тільки в магазинах «АТБ») становить майже третину від загального –  нині супермаркети  цієї торговельної мережі пропонують покупцям понад 3,5 тисячі найменувань товарів.

«Компанія заробляє не на вартості, а на обсягах продукції. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити стабілізацію цін, насамперед на продукти харчування та товари першої необхідності», – повідомили нам у пресслужбі компанії «АТБ-Маркет».

Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, кількістю магазинів, географією присутності, обсягом сплачених податків і зборів, але й за чисельністю клієнтів. Щодня магазини «АТБ» у 24 областях України, включаючи й Івано-Франківську, відвідують понад 4 мільйони покупців, які вже оцінили можливість купувати гарантовано якісні продукти та водночас суттєво економити власні кошти.

Мільйони українських громадян знають «АТБ» як найбільш надійного та перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів за максимально доступними цінами.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...