Калуська та Новицька громади можуть отримати по 100 тисяч гривень від “Нафтогазу”

Група Нафтогаз оголосила перелік громад, які продовжать боротьбу за отримання гранту на соціально-інфраструктурні проєкти в межах конкурсу грантів «Енергія розвитку».

Усього впродовж місяця на конкурс було подано 305 заявок від громад з 11-ти областей, на території яких Група Нафтогаз веде свою діяльність, інформують “Вікна”.

Упродовж березня-квітня 90 громад пройдуть навчання управління проєктами, організоване командою Institute of Partnership and Sustainable Development, а вже в травні оголосять 50 громад-переможців, які отримають по 100 тис. гривень на реалізацію свого проєкту.

Від Новицької сільської ради до наступного етапу потрапили два проєкти: «Сучасний спортивно-освітній простір в Добровлянськім ліцеї», яким передбачено встановлення вуличних тренажерів на території ліцею, та «Здорова громада», що передбачає придбання двох 12-канальних електрокардіографів для амбулаторії села Підмихайля та ФАПу села Бережниці.

Також до наступного етапу потрапив і проєкт Ріп’янського старостинського округу “Ріп’янка, вперед!”, який передбачає розміщення на шкільному стадіоні мультифункціонального спортивного майданчика вартістю 110 тис. гривень. 10 тис. гривень складе співфінансування з міського бюджету. На майданчику планують розташувати віорота для мініфутболу з баскетбольним кільцем та волейбольною сіткою.

Усього з 90 відібраних заявок переможцями стануть 50.

Деякі громади надсилали тільки ідеї, деякі — розширені заявки з зазначенням партнерів, строків, бюджетів. Учасники мають два місяці для доопрацювання своїх проєктів під керівництвом менторів та представлення грантових заявок на розгляд конкурсної комісії.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...