Калуський письменник святкує 80-річчя

Сьогодні 80-ти річний ювілей святкує калуський письменник, поет та сатирик Ігор Іванович Гаврилюк — член Національної спілки письменників України, член комісії з підтримки книговидавництва місцевих авторів Калуської міської територіальної громади, депутат першого та п’ятого демократичних скликань Івано-Франківської обласної ради, активний громадський діяч.

Про це йдеться на Facebook-сторінці музейно-виставкового центру Калуської міської ради.

Ігор Гаврилюк – уродженець села Довжки Калуського району, що на Івано-Франківщині. Освіта вища – інженер з експлуатації автомобільного транспорту.
З 1959 по 1968 рік працював на шахтах Донбасу машиністом підземного електровоза та вибійником, Там же вступив на вечірнє відділення гірничо-металургійного інституту. Три роки служив у війську, а після демобілізації, попрацювавши ще кілька літ вибійником, переїхав до Калуша, де й живе досі.
Від 2003 він співпрацює з радіо «Свобода». Автор літературних пародій, віршованих і сатиричних творів, гуморесок, епіграм, байок, віршів і казок для дітей. Окремими книжками вийшли: «Вчений нянь» (1983), «Пунктуація кохання» (1989), «Малі діти – великий клопіт» (1991), «Вірші для Солошки» (1994), «Загадки» (1993; 1995).
У 2004 р. за кордоном видав збірник політичної сатири «Шпичаки».
Окрім гумору, сатири та пародій, написав і видрукував чимало гострих статей та фейлетонів на природоохоронну тематику. Не один раз на цю ж тему виступав по радіо і телебаченню. Дещо з його доробку перекладалось на російську, угорську та білоруську мови.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...