На двох центральних вулицях Франківська можуть вимикати світло

18 березня двох вулицях Івано-Франківська – Незалежності (“стометрівка”) та Вітовського – розпочалися розкопки для прокладення нової ділянки кабельної лінії електропередачі.

Про це інформує пресслужба “Прикарпаттяобленерго”.  Роботи проводять для приєднання до електромережі нових споживачів.
Прокладення нової ділянки розподільчої кабельної лінії погоджено з міською владою, спеціалістами департаменту містобудування та культурної спадщини міста. Перед початком будівництва АТ «Прикарпаттяобленерго» отримало усі необхідні ордери та дозволи.
Земляні роботи проводитимуть фахівці підрядної організації “Альфа енерго груп”, яка має необхідне обладнання, щоб прокласти кабельну лінію у найшвидші терміни.
Завершити прокладення лінії енергетики обіцяють до кінця наступного тижня. Після розкопок благоустрій вулиць буде відновлено до попереднього стану.
У зв’язку із проведенням робіт можливі короткотривалі вимкнення електропостачання клієнтів на вулиці Незалежності та вулиці Вітовського. За вимкненнями можна слідкувати на карті вимкнень стартової сторінки офіційного сайту обленерго https://oe.if.ua/, вибравши свою адресу.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...