У Боднарові можуть збудувати м’ясопереробний завод

30 років в руїнах перебуває територія колишнього льонозаводу у Боднарові Калуської громади. Близько 25 га землі просто пропадає і руйнується. Однак змінити ситуацію можна, залучивши сюди інвесторів. Завдяки розміщенню тут промислових об’єктів громада отримає шанс на розвиток.

Староста Боднарівського старостинського округу Олег Дрогомирецький розповідає, що з 25 га землі у приватній власності — 16 га, а 8,5 га — вільні. Тому важливо вкладати у вільні землі кошти, залучивши інвестора. Інакше — все руйнуватиметься і занепадатиме, інформують “Вікна”.

Знайшовся і потенційний інвестор, який готовий будувати на території колишнього льонозаводу м’ясопереробний завод, йдеться в сюжеті КМТ.

Міський голова Андрій Найда зазначив, що мав попередню зустріч з провідною агрокомпанією краю — ТзОВ «Ґудвеллі Україна», яке зацікавлене в будівництві м’ясопереробного заводу:

Місце хороше, їм підходить. Тепер вони будуть спілкуватися з власниками. Все ж таки для села це великий плюс, адже збільшуватимуться надходження до села.

На цьому етапі обговорюється забезпечення даної ділянки землі необхідними комунікаціями і ресурсами для такого рівня виробництва, враховуючи всі необхідні фактори, в тому числі й логістичне сполучення.

Найбільшою перевагою у відкритті м’ясопереробного заводу буде створення робочих місць та залучення інвестиційних коштів.

Директорка з питань розвитку та комунікацій компанії ТзОВ «Ґудвеллі Україна» Любов Богачевська-Єнсен зазначила, що планується створити близько 700 робочих місць з достойною зарплатою та соцпакетом. Спочатку парцівники набиратимуться досвіду на м’ясопереробному заводі у Польщі, а вже звідти повернуться для роботи на Калущину.

Головне фото ілюстративне. 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...