На Калущині протестують проти будівництва автомийки

Мешканці Підгірок стурбовані ймовірним будівництвом автомийки на вулиці Івано-Франківська. Вони запевняють, що через підготовчі роботи почало підтоплювати їхні будинки.

Для того, щоб розібратися в ситуації, відбулася виїзна нарада за участю першого заступника міського голови Калуської громади Мирослава Тихого, головного архітектора міста Романа Кузика.

Біля зупинки зараз засипані великі купи з будівельним сміттям. Зараз на цьому місці має бути автомийка. Це обурює людей, адже якщо її все-таки збудуть підніметься рельєф, а мікрорайон і так під час дощових опадів періодично затоплює. А під час відкриття шлюзів вода взагалі підіймається до колін, інформують “Вікна”.

Підгірчани вважають, що краще замість автомийки збудувати б алею, або майданчик, де б гралися діти. А для будівництва автомийки можна обрати більш віддалені місця, де не проживають люди, йдеться в сюжеті КМТ.

Депутатка Калуської міської ради Ольга Сікора підтримує позицію жителів мікрорайону. На її думку, ані за екологічними, ані за санітарними нормами  в житловому мікрорайоні будівництво автомийки недопустиме.

10 квітня відбудуться повторні збори, де буде представлена зйомка території, схема водовідведення і буде прийняте остаточне рішення.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...