Гуцульські громади разом розвиватимуть туризм та виробництво екопродуктів

Гуцульські громади Закарпаття та Прикарпаття планують укласти договір про співробітництво для підвищення розвитку туризму.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Закарпатського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Громади Гуцульщини мають потужний потенціал у сфері туризму, розвитку креативних індустрій, виробництві екологічних продуктів, тому активна співпраця громад дозволить використати цей потенціал і реалізувати не один розвитковий проєкт, – підкреслив керівник Закарпатського регіонального офісу Микола Сюсько.

Водночас голова Ясінянської територіальної громади Закарпатської області Андрій Делятинчук озвучив ідеї щодо підписання договору про міжмуніципальне співробітництво та презентував проект такого договору.

За його словами, синергія громад дасть значно більший ефект, ніж робота кожної громади над власним розвитком окремо. Нині йдеться про амбітний задум міжобласного, а можливо, і міждержавного договору об’єднання гуцульських громад.

Така співпраця може дати створення своєрідного бренду Гуцульщини, підготовку спільних туристичних маршрутів та проєктів, інвестиційних пропозицій та проєктів, розвиток креативних індустрій, збереження та розвиток етнокультурних гуцульських традицій, ремесел та промислів, промоція та створення унікальних гуцульських продуктів, наприклад, кошика зі смаколиками, серед яких важливим інгредієнтом є бринза, – додають у Закарпатському регіональному офісі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...