Прикарпатець здійснив самосуд над браконьєрами, які рубали ліс. ВІДЕО

В Івано-Франківській області чоловік здійснив самосуд над браконьєрами, які рубали ліс. 51-річний Петро кілька ночей чув звук бензопил, а потім не втримався і пішов туди з рушницею.

Чоловік хащами обійшов крадіїв лісу, а потім здійснив кілька попереджувальних пострілів. Злодії на це не відреагували, і він почав стріляти прямо в них, повідомляють Надзвичайні новини.

Навіть під кулями лісоруби Василь та Юрій продовжили вантажити спиляні дерева. Поранені, вони втекли з місця інциденту і вже з дому викликали швидку.

Ці люди протягом десь 20 років крадуть ліс ночами – з першої ночі до п’ятої ранку. І ніхто на них не має нічого, ніякого впливу. Я хотів з ними порозмовляти, але з їхнього боку одразу був супротив мені, так що мені не було куди діватись, – пояснює 51-річний Петро.

Єдиний, кому світить покарання в цій історії – чоловік, який ганяв лісорубів. Проти нього відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства. Петрові загрожує тюрма. А от щодо викрадачів лісу, кажуть правоохоронці, ще треба розбиратися: чи мали вони дозвіл на вирубку дерев. І навіть якщо ні, то порушників лише оштрафують.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...