Які заяви в обленерго можна подати онлайн

Для зручності клієнтів “Прикарпаттяобленерго” деякі заяви приймає через Viber.

Заяви слід заповнювати від руки, розбірливим почерком або власноруч написати заяву за зразком. Чіткі фото або скан-копії документів треба надіслати у сервісі Viber на номер телефону: (067) 850 40 20, інформує пресслужба компанії.
Варто звернути увагу, що можливість приймати дзвінки на цей номер телефону не передбачена, тому сервіс приймає лише заяви. Заяву протягом дня опрацьовують спеціалісти компанії. Зворотна відповідь надійде на номер телефону, з якого була подана заява.
Які заяви можна подати через Viber?
1. Заяву на повторне підключення юридичних осіб, які були відключені за заборгованість за розподіл або перетікання реактивної енергії (при умові повного погашення боргу).
2. Заяву на видачу паперового примірника Договору на розподіл, для діючих споживачів.
3. Заяву на видачу паспорту точки розподілу, для діючих споживачів.
4. Заява про розірвання Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.
5. Заява на проведення позачергової технічної перевірки приладу обліку, а саме: електротермічного ушкодження лічильника; механічного пошкодження корпусу лічильника/корпусу КДЕ; експертизи приладу обліку; перенесення лічильна на фасад будинку/виконання робіт з перенесення; несправності/пошкодження приладу обліку.
6. Заява на параметризацію приладу обліку , програмування.
7. Заяву на підключення електроустановок споживача до електричних мереж, для побутових замовників (надається після виконання робіт із стандартного приєднання та отримання договору споживача про надання послуг з розподілу.
Завантажити форми та зразки заяв можна також на сайті “Прикарпаттяобленерго” за шляхом доступу: «Меню» – розділ «Споживачам», «Зразки заяв для замовлення розподільчих послуг» (7 вкладка розділу «Споживачам») або за посиланням: https://cutt.ly/BfyiwbW.
Завантажити зразок у форматі «.docx» можна натиснувши на назву заяви.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...