Актор з Калуша озвучив новелу Стефаника

Актор Національного театру імені Івана Франка родом із Калуша Віталій Ажнов озвучив аудіокнигу «Камінний хрест» Василя Стефаника. Це одна із найкращих аудіокниг в рамках проєкту #Книгищоговорять, вважають автори ідеї.

 Організатори проєкту кажуть, що новим звучанням класики зацікавлять школярів у вивченні шкільної програми, інформують “Вікна”.

 Друзі, презентуємо неймовірну роботу!!!Слухаєш і душу перевертає. Ми не один раз заявляли, що на часі апгрейд класичної української літератури. Ми оновлюємо озвучення класики, адже хочемо , щоб школярі із захопленням та щирою цікавістю вивчали класичні твори  шкільної програми, щоб діти їх полюбили.

 

Відмінно справився з відтворенням діалектів і загалом з озвученням роботи калушанин Віталій Ажнов, вважають автори ідеї.

Нам неймовірно пощастило! Відомий актор тетру і кіно Віталій Ажнов погодився озвучити цю надскладну роботу. Тож ми зробили double shoot: талановите акторське озвучення та правильне відтворення вимови діалектів, адже Віталій родом з Калуша Івано-Франківської області і знає напевне тамтешній говір.

Музичне та звукове оформлення виконано за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та платформи “Велика Ідея”.

Також випустивши чергову якісну аудокнигу українською організатори проєкту дозволять незрячим школярам освоювати класичні твори.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...