Обладнання для зберігання Pfizer не має жоден медзаклад у Калуші

Вакцина Pfizer має специфічні умови зберігання, зокрема, температура її зберігання становить -60…-80 С. На жаль, такого обладнання не має жоден профілактичний лікувальний заклад у Калуші.

Вартість такого обладнання дороговартісне і складає близько 800 тис. гривень за одиницю, інформують “Вікна”. 

Наразі весь бюджет розподілений, вільних коштів немає, — акцентувала Наталія Кінаш. — Закупити таке обладнання можна буде через шість місяців, якщо буде перевиконання плану надходжень. Однак економіка переживає непрості часи. Нам, можливо, доведеться брати звідкись кошти, згортати ремонтні програми, можливо, ремонти наших доріг або брати з інших видатків для того, щоб придбати обладнання. Але поки обладнання в установі не буде, великий сумнів, що ця вакцина потрапить у Калуську ОТГ. На сьогодні жодна із районних лікарень ОТГ не забезпечена низькотемпературним обладнанням. Навіть не всі обласні центри мають таке холодове обладнання. На обласному рівні це все, звісно, буде зроблено хоча б для того, щоб обласні центри мали змогу отримати цю вакцину і були забезпечені логістикою для поширення в межах певного регіону.

У зв’язку з такими труднощами заступниця міського голови радить не відкладати вакцинування на далеке майбутнє, а бути реалістами і використовувати ту вакцину, яка є в наявності і яка наразі доступна для мешканців Калуської громади.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...