У Калуші до суддів не пустили трьох п’яних чоловіків

16 квітня у Калуському та Коломийському міськрайонних судах Івано-Франківської області співробітники місцевого відділення судової охорони обмежили доступ до судової установи трьом громадянам в стані алкогольного сп’яніння.

В обох випадках відвідувачі поводили себе агресивно та зухвало, чим порушували громадський порядок в судовій установі та створювали можливу небезпеку для суддів та працівників вищевказаних установ системи правосуддя. Доречно буде зауважити, що судові охоронці Франківщини володіють високим рівнем професіоналізму та витримки, які дозволяють їм не піддаватися на провокації та зберігати витримку в будь-якій стресовій ситуації.
Згідно чинного законодавства співробітники судової охорони не пропустили правопорушників до приміщень судів, затримали їх і передали працівникам поліції. В подальшому були складені відповідні протоколи та постанови про адміністративні правопорушення.
Суд – це дім правосуддя, саме тому вимагає до себе належної поваги і хуліганству там не місце. Забезпечення безпеки судочинства є одним з основних завдань Служби судової охорони, таким чином ми оберігаємо законне право українців на справедливий та неупереджений судовий вирок. Здоров’я та безпека людей, що перебувають у суді, для нас завжди на першому місці.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...