Мед Атлант

У калуському парку оновлять “чортове колесо”

Незабаром у калуському парку оновлять “чортове колесо”.

Про це йшлося під час онлайн зустрічі із заступницею міського голови Надією Гуш, інформує Калуський Формат з посиланням на “Вікна”.
Надія Гуш зазначила, що директор парку Наталія Паламар залучені кошти планує спрямувати не тільки на пофарбування, але й ремонт кабінок на атракціоні.
За висновками комісії, технічний стан колеса надзвичайно хороший, наголосила заступниця міського голови. Тому найближчим часом калушани і гості міста зможуть покататися на оновленому атракціоні.
Участь у тендері на ремонт антикорозійного покриття взяли участь п’ятеро учасників: ФОП Володимир Тупичак, ПП “ЕДЕЛЬВЕЙС-ЗАХІД”, ПП 2Експертно-інженерний ценр”, ТОВ “”Платан-С” та ФОП Володимир Примак. Пропозиції коливалися від 633 до майже 750 тис. гривень. У результатів торгів переможцем став ФОП Володимир Тупичак. Вартість угоди складе 489 999 гривень. Економія склала понад 336 тис. гривень.
Також міський парк уклав угоду з підприємцем Михайлом Паньком на поточний ремонт громадської вбиральні, який складе трохи більше 33 тис. гривень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...