“Мандруй Україною”: Дмитро Комаров провів унікальну екскурсію Карпатами

Дмитро Комаров показав перші кадри свого нового проєкту “Мандруй Україною”, прем’єра якого відбудеться 9 травня на “1+1” о 10.50, особисто провів екскурсію для журналістів місцями знімань програми.

Він організував триденний прес-тур в Карпати, в якому сам став гідом для своїх колег, інформує ТСН.  У цій унікальній міні-експедиції Дмитро Комаров показав журналістам, як і де знімався новий проект, а також познайомив з героями, яких зовсім скоро можна буде побачити у випусках.

Але найголовніше – журналісти різних видань змогли побачити нашу країну очима Дмитра Комарова, зрозуміти, як знімається програма, і особисто пережити емоції, які вже скоро будуть відчувати туристи, подорожуючи стежками телеведучого. Вони змогли відкрити для себе Україну та її красу з різних сторін. Переконатися, що наша країна буває екзотичною, романтичною, екстремальною, смачною, цілющою та навіть містичною.

Подорож почалася з Києва. Велика група журналістів разом з Дмитром виїхали на потязі до першого пункту призначення – столиці Гуцульщини Верховини.

“Верховина – один з найбільш оптимальних напрямів для тих туристів, які хочуть відчути весь колорит Карпат. Тут компактно розташовані головні туристичні магніти нашого гірського регіону”, – каже Дмитро.

У цьому колоритному селищі міського типу Дмитро Комаров влаштував для журналістів справжню пригоду. Щоб познайомити з традиціями регіону і показати давню і вже зникаючу професію сироварів, гості туру вирушили в гори.

Високо на полонинах в дерев’яних будинках гуцули варять сир за стародавніми рецептами, які не змінювалися тисячі років. Вони проводять в сироварнях по кілька місяців в теплу пору року і варять унікальні буц, вурду та роблять бринзу. Дорога до сироварні вже стала пригодою, оскільки зараз дістатися туди можна тільки на великому ГАЗ-66 з ланцюгами на колесах. Хоча тут це – звичайна дорога між селами, а не бездоріжжя. Влітку місцеві жителі долають її на легкових машинах.

Крім того, у Верховині Дмитро познайомив журналістів з унікальними героями майбутніх програм, які вже стали його друзями.

Наприклад, Іван Васильович з 1953 року продає мінеральну воду і ситро, смак якого – точно як у дитинстві. Його кіоск – справжня пам’ятка. Він переносить відвідувача на 30, а то і всі 50 років в минуле. Надихнув Івана Васильовича на створення цього ларька фільм “Кавказька полонянка”, і він в свої 85 років продовжує продавати газовану воду з сиропом та вже став легендою і символом Верховини.

Познайомилися журналісти і з бджолярем Петром, який грає на волинці і ще 9 музичних інструментах, сам виробляє унікальний бджолиний віскі і знає все про цілющі властивості меду. Крім того, він практикує і пропонує відвідувачам “сон на вуликах” – незвичайну процедуру, цілющий ефект якої створює вібрація від дзижчання бджіл.

Ще одним пунктом цієї подорожі стало місто Коломия, головний туристичний центр Прикарпаття. Тут групу зустрів легенда української авіації, військовий пілот Ігор Табанюк, з яким Дмитро Комаров здійснив рекордний політ по периметру України на маленькому 4-місному літаку.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...