Франківські спортсмени здобули 10 нагород на чемпіонаті з шашок

З 26 квітня по 3 травня в м. Кушадаси (Туреччина) проходив Чемпіонат Європи з шашок-64 серед юніорів та юнаків.

Від Івано-Франківська в цих змаганнях брали участь вихованці обласної спортивної школи: Владислав Винник, Іван Олексюк, Костянтин Дутчак, Данило Курілкін і Єлизавета Дружук. Загалом наші спортсмени вибороли 10 медалей : 2 золотих, 3 срібних, 3 бронзових.

Змагання проходили з трьох видів програми : класична гра, швидка гра, блискавична гра. Розпочався чемпіонат Європи турнірами з швидкої гри.

26 квітня. Швидка гра. В підсумку 3 медалі:

В віковій групі юнаки до 16 років два спортсмена з Івано-Франківська вибороли медалі: Олексюк Іван -2 місце, Дутчак Костянтин – 3 місце.

В віковій групі юнаки до 10 років Данило Курілкін -2 місце.

27 квітня Блискавична гра. Всі наші спортсмени вибороли медалі!!!:

В віковій групі юнаки до 19 років Винник Владислав -3 місце.

В віковій групі юнаки до 16 років: Дутчак Костянтин – 2 місце, Олексюк Іван -3 місце.

В віковій групі дівчата до 16 років: Дружук Єлизавета -3 місце.

В віковій групі юнаки до 10 років Данило Курілкін -1 місце, чемпіон Європи.

28 квітня-3 травня Класична гра . В підсумку 2 медалі:

В віковій групі юнаки до 16 років Олексюк Іван -3 місце.

В віковій групі юнаки до 10 років Данило Курілкін -1 місце.

Вже багато разів юні шашкісти доводили свою конкурентоспроможність на Чемпіонатах світу і Європи. Данило Курілкін був чемпіоном світу до 8 років, зараз він вже грає в категорії до 10 років і знов має вагомі досягнення.

Тренер:Балтажи Костянтин Георгійович