Мед Атлант

У Яворові урочисто нагородили відомих майстринь ліжникарства

Сьогодні, 6 травня 2021 року, у Яворові відбулося урочисте нагородження видатних діячок мистецтва, які силою свого неповторного таланту сприяють промоції ліжникарства в Україні та далеко поза її межами.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 8 березня 2021 року №92/2021 почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України» присвоєно майстрині ліжникарства з Яворова Копильчук Ганні Миколаївні за її значний особистий внесок у культурний розвиток Української держави.

Двом яворівчанкам, заслуженим майстриням народної творчості України, які були удостоєні такої високої відзнаки раніше, призначено державні стипендії. Так, відповідно до Указу Президента України від 13 квітня 2021 року №158/2021 довічну державну стипендію отримуватиме Калинич Василина Іванівна, дворічну – Хім’як Анастасія Юріївна.

Приємно зазначити, що такі нагороди майстрині отримали до своїх ювілейних дат.

Почесну місію вручення нагород та відзнак відомим мисткиням Косівщини виконав начальник відділу економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак.

Під час церемонії нагородження Василь Жмендак зауважив, що такі державні нагороди – це подяка за пройдений творчий шлях, за безцінний внесок митців у культуру рідного краю. Ці відзнаки якнайкраще демонструють, що державі не байдужі її талановиті люди, які прославляють та звеличують Україну на увесь світ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...