Мед Атлант

Франківець на “МастерШефі” приготував тюбик зубної пасти і пройшов далі

У 14 випуску 3 сезону “Мастер Шеф.Професіонали” дев’ятка найкращих кухарів змагалася у складних та креативних випробуваннях.

На учасників чекало одне індивідуальне випробування, у котрому вони мали поєднати дві страви в одній, далі на кулінарів чекав конкурс “Нагодуй інопланетянина” та, традиційно, битва чорних фартухів для найслабших, пише 24 канал.

Франківець Микола Мигаль вирішив піти проти правил та поєднати не дві страви в одній, а розділити одну на дві в одній тарілці. Перед подачею суддям 3 сезону “Мастер Шеф.Професіонали” у Миколи не вийшла еспума, але він вирішив подавати страву з тим, що є. Володимир Ярославський скуштував розкладений борщ Миколи та відзначив, що бульйон у ньому мутний, а овочі не виконують ту функцію, котру мали б. На жаль, експеримент Миколи Мигаля провалився.

Судді вирішили перевернути кухню “Мастер Шеф” догори дриґом. На учасників чекало випробування космосом, а точніше, професіоналам потрібно буде приготувати страву для прибульців.

Учасниками потрібно було приготувати дві копії страви, скуштувати страву конкурента та винести вердикт у спеціальній таблиці. Оцінювали професіонали один одного за наступними критеріями: відповідність завданню, презентація, смак та сумісність інгредієнтів.

Через розлиту олію на кухні павільйону Микола Мигаль та Стела Клименко навіть кілька разів впали та набили синців.

Багато з кухарів не встигли приготувати два екземпляри страви для прибульців, та подали тільки по одній – це Віталік Нужний, Ліля Стоянова. Судді не дозволили нікому їх куштувати.

Влад оцінював страву Елі, а вона Миколи Мигаля. Микола оцінював страву Стели, а вона страву Миколи Люлько. Микола Люлько оцінював страву Віктора, а він Леоніда. Леоніду дісталась страва Владислава.

Оцінки кухарів та суддів не збіглися ні в кого, а Елеонора настільки низько оцінила страву Миколи Мигаля, що у нього в підсумку вийшло нуль балів.

Далі учасники з чорними фартухами, серед яких й Микола Мигаль, боролися за місце на проєкті.

Судді запропонувала “чорнофартушникам” самостійно обрати робочу поверхню, на якій у кожного стояла власна коробка-загадка.

Так, Елеонорі дістався джойстик, у Віталіка – шнурки, у Миколи Люлька – праска, у Миколи Мигаля – зубна щітка, у Лілі – щітка для волосся.

Кухарям потрібно було створити їстівну пару до предмета, щоб вони створили ідеальний дует.

Елеонора зробила їстівну ігрову приставку до джойстика, Віталік – кросівок, Ліля – дзеркало, Микола Мигаль – тюбик зубної пасти, а Микола Люлько – футболку.

За вердиктами суддів, в 14 випуску проєкт покинув Віталік Нужний.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...