Читайте в новому номері журналу “МІСТО”

Розслідування, провокації, репортажі, актуальні інтерв’ю… Новий №35 журналу “МІСТО” вже у продажу:

В українському парламенті – сім прикарпатських депутатів-мажоритарників. Торік Верховна рада ухвалила низку законів, які мають серйозний вплив на економіку та роботу політичної системи країни. Як голосували нардепи та чи активно вони відстоюють інтереси області, читайте у свіжому номері.

Б’є – значить любить? Рівень домашнього насильства під час карантину, зріс по всьому світу. На Прикарпатті лише за січень-лютий 2021 року до поліції надійшло 910 таких заяв. Як це, жити з ворогом та чи є вихід дізнавалися журналісти «МІСТА».

Крадіжки – дуже поширене явище у кожному місті. В маршрутках обчищають пасажирів, на вулиці крадуть сумки у перехожих, у чергах з кишень витягають телефони. Чи зупиняє хтось злодіїв? Свіжа провокація для журналу «МІСТО».

Шарпанина, катанка, страпачки – саме ці страви були на столах наших предків. Радянська влада добряче їх понищила і нав’язала геть інше: вінегрет та олів’є. Про що мовчить українська кухня від учасника третього сезону кулінарного шоу «МастерШеф Професіонали», франківського повара Микола Мигаля уже на сторінках «МІСТА».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...