Поліцейські Франківщини вдосконалюють вміння та навики з спеціальної фізичної підготовки

Навички самозахисту, бойова і фізична підготовка та відмінна спортивна форма– це обов’язкові складові роботи прикарпатських поліцейських. Тримати себе у формі правоохоронцям допомагають щотижневі спортивні заняття.

12 травня на базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з поліцейськими проведено заняття, де перевірено рівень загальної і спеціальної фізичної підготовки, тактики самозахисту та дій в екстремальних ситуаціях.
Під час занять поліцейські удосконалили навички застосування фізичної сили, а саме прийомів рукопашного бою.
Відпрацьовано подолання спеціальної смуги перешкод, призначеної для вдосконалення службово-прикладних навичок, розвитку координації та спритності.
Тренування із загальної фізичної підготовки проводились в тренажерному залі.
Заняття відбувались під керівництвом кваліфікованих працівників Тренінгового центру обласної поліції. Тренера пройшли відповідні навчання, володіють методикою проведення аналогічних занять та мають міжнародні сертифікати.
Такі тренування не лише дозволяють підтримати спортивну форму прикарпатських поліцейських, а й сприяють згуртованості в колективі та якісному і ефективному виконанню своїх службових обов’язків.
 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...