Франківка стала срібною призеркою командного чемпіонату Європи зі спортивної ходьби

Другу медаль командного чемпіонату Європи зі спортивної ходьби, який відбувся чеському місті Подєбрани, збірній Україні принесли жінки на дистанції 20 км.

У складі команди йшли Олена Собчук, Людмила Оляновська і франківчанка Ганна Шевчук.
Українки тривалий час трималися у групі лідерів. І хоч в індивідуальному заліку піднятися на п’єдестал їм не вдалося, проте хоч і не медальні, але високі позиції дозволили виграти командне срібло. Всі три українки фінішували у вісімці найсильніших.
Першою з українок і шостою в загальному заліку стала учениця Олена Собчук (1:29:54 хв). Лише в двох секундах позаду фінішували Ганна Шевчук і Людмила Оляновська. За фотофінішем Шевчук стала сьомою, а Оляновська посіла восьме місце.