Мед Атлант

Піднятися на висоту пташиного польоту. На Дністровському каньйоні провели “Свято неба”

На Прикарпатті відбувся фестиваль для шанувальників пара- та дельтапланеризму “Свято неба”.

Організували його традиційно на Дністровському каньйоні, пише Суспільне Карпати.

Щороку він збирає любителів пара- та дельтапланеризму не тільки з Івано-Франківщини, а й з усієї країни. Минулоріч фестиваль не проводили через пандемію COVID-19.

“Свято неба” є мобільне, тому що в останній момент може змінитися вітер, і ми змушені  будемо поміняти локацію. Сьогодні сприятливі погодні умови – це якраз одаївські північні напрямки вітру. Є якраз можливість піднятися на висоту пташиного польоту для того, щоб подивитися краще Дністровський каньйон”, – розповідає директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”, а також організатор заходу Михайло Ковтун.

На фестивалі працюють інструктори з Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Львова.

Борис Дасевич парапланеризмом займається з 2014 року, коли вперше спробував політати разом з інструктором. Розповідає, що це так його захопило, що вирішив й сам надалі стати парапланеристом: “Я сам місцевий. В нас тут літають, я змалку бігав –дивився, було дуже цікаво. Попробував, було дуже страшно наважитися, дуже-дуже. В цьому році я поставив рекорд нашої області. В рейтингу парапланеристів – на 16 місці з дальності польоту. Пролетів 195 кілометрів 600 метрів звідси у Вінницьку область”.

Серед відвідувачів, які, попри дощову погоду, зібралися на майданчику в селі Одаїв, – Наталія Курилюк із Снятинщини.  На святі, каже, не вперше, цьогорічне їй особливо сподобалося.,

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...