Ми чекаємо її офіційної заяви: альпіністи розповіли деталі скандалу з Мохнацькою

Як раніше повідомляло МІСТО, вчора, 1 червня, приватний франківський університет на своїй сторінці у соціальних мережах повідомив, що їхня викладачка Христина Мохнацька підкорила Еверест.

Ділимось чудовою новиною!
Викладачка Університету Короля Данила Христя Мохнацька здійснила успішне сходження на Еверест! Добралась до вершини Христина сьогодні о 07:04 за місцевим часом.
Вітаємо Христину!
Усі деталі сходження опублікуємо згодом, – йдеться в дописі.
Натомість відомий альпініст з Дніпра Дмитро Семеренко, який в свій час став першим дніпрянином, який підкорив Еверест, та його колеги, повідомили, що Христина сказала неправду.
Христя Мохнацька просто великомучениця якась. Я всіх людей поважаю та люблю, але не люблю брехунів. Вона на піднялася на Еверест. Христя іде вниз. Бо вона не дійшла. Їй потрібно написати книгу про те, як зібрати бабло на Еверест, – каже Дмитро.
Повне відео можна знайти на сторінці альпініста в Інстаграмі.
В коментарі МІСТУ Дмитро розповів, що про фальшиве підкорення він дізнався з соціальних мереж.
Мені скинули статтю про те, що вона ніби піднялася на Еверест, але після сходження я її там не бачив. З Христиною ми постійно пересікалися в таборах. Вона ходить слабше і повільніше, ніж я. Я казав, що без кисню піднятися на гору їй не вийде, бо мені це важко зробити навіть з ним. Я чітко запам’ятав, що вже з третього табору вона була з киснем, – розповідає альпініст.
Коли чоловік дізнався про підняття Христини на вершину, він вирішив перепитати головного очільника табору, який повідомив, що біля щабелю Гіларі Христина зі своїми шерпами(гідами) розвернулася та пішла геть.
Я знаю цю ділянку, бо я її вже проходив. Вона справді важка.
Зараз всі чекають на офіційну заяву Христини, що вона скаже, оскільки повідомлення суто від неї не було. Збрехати тут не вийде, є докази, всі за правду. Проте діяти за її спиною ніхто не буде, тому очікуємо.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...