Де і коли у Франківську запрацює центр масової вакцинації від COVID-19

12-13 червня в Івано-Франківську може запрацювати центр масової вакцинації від COVID-19. Про це Суспільному повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

Відповідний пункт для вакцинування прикарпатців хочуть облаштувати в одному з корпусів медичного університету в мікрорайоні Пасічна.

Ми провели перемовини із ректором Івано-Франківського національного медичного університету Миколою Рожком. Відповідно, він надасть нам приміщення на вулиці Целевича, 34. Там ми будемо проводити масову вакцинацію, — розповів Ігор Дмитренко.

Якщо кількість охочих вакцинуватися буде більшою, аніж дозволить прийняти приміщення, у планах обласного департаменту охорони здоров’я долучити до масового щеплення ще два міста.

Первинно ми плануємо, що це буде один центр. Але додатково, якщо буде великий наплив людей, особливо із віддалених частин нашої області, то плануємо в Коломиї і в Калуші зробити додатково, — каже Дмитренко.

Усі питання щодо початку роботи центру вакцинації на Целевича чиновники планують вирішити до суботи. Якщо не встигнуть, початок масових щеплень анонсують вже через вихідні.

При даній вакцинації буде використовуватися і CoronaVac, і AstraZeneca. Pfizer в нас є ще трошки на залишку, але він вже майже закінчився. Він йшов на ревакцинацію для наших краян. Плюс додатково ми очікуємо 24 400 доз AstraZeneca, — поділився Ігор Дмитренко.

Вакцинуватимуть прикарпатців від COVID-19 у вихідні — щосуботи та щонеділі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...