У Калуші закінчилася вакцина Pfizer. За тиждень нею щепили понад 900 людей

Станом на 11 червня у Калуші 650 людей вже отримали другу дозу вакцини AstraZeneca.

Про це повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, 15 березня в Калуші розпочали вакцинацію проти COVID-19. Цього дня мобільна бригада Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги в Калуській ЦРЛ проводила щеплення медичних працівників лікарні. Щеплення робили вакциною AstraZeneca (Covishield). Повторне щеплення цією вакциною рекомендоване через 12 тижнів після введення першої дози. 7 червня цей термін сплив для перших вакцинованих в Калуській ЦРЛ. За словами Михайла Гаврилишина, міський центр отримав 2400 дози вакцини AstraZeneca — цього достатньо для проведення повторної вакцинації в Калуші.

Також за тиждень з 4 по 10 червня в Калуші понад 900 осіб отримали щеплення вакциною Pfizer. Нею, нагадаємо, вакцинують бажаючих медичних та педагогічних працівників. Станом на 11 червня міська поліклініка більше не має цієї вакцини, адже вона користується великим попитом. Є потреба в отриманні ще приблизно 3000 доз Pfizer. Повторна вакцинація Pfizer має відбутися через 21-28 днів після першої.

Третя вакцина проти коронавірусу, доступна у Калуші, — китайська Coronavac. Нею щепили на дому мешканців похилого віку. За останній тиждень використали близько 30 доз. Ця вакцина є найменш популярною і її обирають люди, які не планують закордонні поїздки.

Як зазначив Михайло Гаврилишин, з вакцинацією у міській поліклініці проблем немає і вже близько 15.00, як правило, потік бажаючих вичерпується. За його словами, вакцинацію проводять і в суботу, а якщо буде така потреба — готові вакцинувати і в неділю. Також мобільна бригада виїжджає в установи та на підприємства — туди, де збираються люди, готові щепитися.

Загалом міський центр може вакцинувати 800-1000 людей на день. Головне, щоб було достатньо  вакцин.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...