Євро 2020: збірна України зіграла з рахунком 2:3 з командою Нідерландів

Сьогодні, 13 червня, у стартовому матчі Євро-2020 збірна України поступилася команді Нідерландів з рахунком 2:3. Матч пройшов в Амстердамі о 22:00 за київським часом.

Перша половина матчу пройшла спокійніше – атакували обидві команди, але завершився тайм рахунком 0:0. Однак вже з 52-ї хвилини другого тайму Нідерланди забили перший гол у ворота збірної України, а вже через дві хвилини українці пропустили і другий гол від команди суперника. На 72-ій хвилині “нашим” вдалося пробити ворота помаранчевих, а через 7 хвилин зрівняти рахунок. Втім, вже через 6 хвилин Нідерланди забили третій гол у ворота синьо-жовтих.

Таким чином, збірна України програла гру з рахунком 2:3.

Поразка, за яку не соромно, але дуже прикро! Зробили героїчний камбек, але програли! Дякуємо хлопцям за гру і чекаємо на перемоги у наступних 2 матчах!
З Україною назавжди! Слава Україні! – пише на офіційній сторінці збірної у Facebook.
Свій наступний матч українці проведуть в четвер, 17 червня, проти команди Північної Македонії. Трансляція відбудеться о 16:00.