На Франківщині повідомили про підозру учасникам організованої групи, які видобували гравій у промислових масштабах

На Івано-Франківщині повідомили про підозру учасникам організованої групи, які видобували піщано-гравійну суміш у промислових масштабах.
Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.
За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури трьом учасникам організованої групи, серед яких начальник відокремленого структурного підрозділу одного із державних підприємств та двоє фізичних осіб-підприємців, повідомлено про підозру у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, керівник підрозділу держпідприємства, що здійснює розробку родовищ будівельних матеріалів, маючи у своєму віданні родовище корисних копалин та відповідний спецдозвіл на користування надрами, вирішив незаконно збагатитися шляхом привласнення піщано-гравійної суміші.
З цією метою він залучив до протиправної діяльності двох суб’єктів господарювання. У подальшому організував їм безперешкодний доступ до родовища. Останні здійснювали безобліковий видобуток піщано-гравійної суміші поза бухгалтерським обліком, а також купували її за цінами гравію відсіяного (розубоженого), вартість якого значно менша від вартості піщано-гравійної суміші, яку реалізовували кінцевим споживачам.
Для маскування злочинної діяльності під законну господарську підозрювані уклали відповідні договори.
Державі спричинено збитки на суму 246 тис. грн.
Досудове розслідування здійснює Слідче управління Головного управління Нацполіції в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...