Як їжа робить нас щасливішими

Головним джерелом радості та гарного настрою являються гормони щастя. Впливаючи на їх
рівень в організмі можна стати більш життєрадіснішим. Але що ж потрібно робити, щоб
збільшити кількість цих гормонів? Та які продукти харчування харчування мають антистресову дію.

Ендорфін, серотонін, дофамін і окситоцин – збільшуючи рівень ось цих чотирьох речовин в організмі, можна відчути прилив сил, радості, відчуття комфорту та гарний настрій. Дофамін люди отримують під час того, як посмакують їжею, що містить тірозін (риба, м’ясо).

Скуштуйте натуральну ковбасу (вибрати можна за посиланням), яка виготовляється тільки з відбірного м’яса в Іспанії, Італії, Франції. В цих країнах навіть спеціально вирощують певні породи свиней, які харчуються жолудями та травою (в Іспанії), кукурудзою та фруктами (в Італії). Таким способом вирощування в м’ясі вже на початку підвищується рівень корисних речовин, які на виробництві максимально зберігаються, адже свинина перемелюється та приправляється спеціями. Будь-які інші домішки відсутні в цих натуральних продуктах харчування.

Також варто насолодитись неповторним смаком сиров’яленого хамону, який виготовляється з цільної ніжки відбірних свиней в Іспанії. Мармурове м’ясо з унікальним присмаком і чудовим ароматом після першого ж шматочку наповнює відчуттям вдоволеності. До речі, кава також пробуджує рецептори і сприяє вибросу дофаміна, гормона радості та задоволення.

Сиротонін також можна отримати під час вживання смачної їжі. Після отримання амінокислоти тріптофана, фолієвої кислоти в організмі швидко синтезується серотонін.

Тріптофан міститься в голландському і інших сортах натуральних сирів (купити можна на delikatto.com.ua), шоколаді, бананах, горіхах, свинині та лососі, ікрі та халві. Фолієва кислота (вітамін В9) міститься в овочах і зелені, цитрусах і м’якому сирі, бобових. До продуктів антидепресантів також варто віднести полуницю, томати, ківі, мед і молоко.

Хороший настрій настає після вживання натуральних продуктів з неповторним смаком і ароматом. Ендорфін же виробляється в екстремальних ситуаціях, а окситоцин – при гарних стосунках між людьми, в сім’ї, з друзями, домашніми улюбленцями (гормон прив’язаності).

Їжте смачні та корисні продукти, займайтесь спортом, також не забувайте про прогулянки та
здоровий сон – позитивно впливайте на свій настрій та відчуття щастя.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...