Франківці долучилися до Всеукраїнської загальнопрофілактичної акції, яка спрямована на протидію незаконному розповсюдженню наркотиків

25 червня відбулася Всеукраїнська загальнопрофілактична акція, яка спрямована на протидію незаконному розповсюдженню наркотиків.

Працівники управління боротьби з наркозлочинності в області разом, ювенальними поліцейськими з працівниками Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради, волонтерами ГО “Захід Шанс”, “Принцип+”, “Міжнародна антинаркотична асоціація” ліквідовували на фасадах будинків рекламу та інтернет-адреси з продажу наркотичних засобів. Адже у зв’язку зі стрімким розвитком інноваційних технологій більшість наркозлочинців переходять в інтернет-простір.
Зловмисники рекламують свій товар, наносячи написи на об’єктах інфраструктури міста: на будівлях, на зупинках громадського транспорту і маскуючи при цьому їх сленговими назвами.
Правоохоронці націлені на такі заходи і робитимуть й надалі все необхідне, аби спільно з громадськістю протидіяти цьому негативному явищу.
Працівники управління боротьби з наркозлочинності та кіберполіції роблять все можливе, щоб ліквідовувати і затримувати злочинні групи, які організовують збут наркотиків через інтернет.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...